Trenere og oppmenn

Trenere, oppmenn og foreldrekontakter sesongen 2017/2018
(versjon 4.7.2017)

Jenter/Gutter 6 – ballidrett – 1. klasse (født 2011)
Trener: Atle Abrahamsen – 97165116 – atleabrahamsen@hotmail.com
Trener: Eirik B. Ingebretsen – 41381968 – eirikbruun@hotmail.com
Trener: Ledig stilling!
Oppmann: kommer
Oppkvinne: kommer

Gutter 7 – 2.klasse (født 2010) (trener sammen med J/G6)
Trener: Atle Abrahamsen – 97165116 – atleabrahamsen@hotmail.com
Trener: Eirik B. Ingebretsen – 41381968 – eirikbruun@hotmail.com
Trener: Ledig stilling!
Oppmann: kommer
Oppkvinne: kommer

Jenter 7  – 2. klasse  (født 2010)
Trener: Karen Marie Saxlund –415 08 634 –  karen.marie.saxlund@sshf.no
Trener: Lisa Nordheim Dønnestad – 909 79 865 – lisanordheim@hotmail.com
Trener: Hilde Trollnes -97595130- trollnes@yahoo.no

Foreldrekontakt: Elin Christensen – 976 18 838 – elin.christensen@agderkirken.no

Gutter/Jenter 8  – 3. klasse (født 2009)
Trener: Kristian Mouland – 414 93 761 – kristian.mouland@gmail.com
Trener: Christian Knudsen – 404 69 107 – christian@orrevisjon.no
Foreldrekontakt: Renate Alstrup Furre – 900 83 629 – renatealstrup@hotmail.com

Gutter/Jenter 9 – 4. klasse (født 2008)
Trener: Axel Bergmann – 458 90 202 – kjeveortopeden@gmail.com
Trener: Astrid Moen – 911 55 604 – astmoen@broadpark.no
Trener: Lars Peder Holm –  930 80 998 – lpholm@online.no
Trener: Harald Johnsen – 951 41 456 – harald.johnsen@blockwatne.no
Trener: Annette Hem Johnsen

Jenter 10 – 5.klasse (født 2007)
Trener: Nina Thorsen Aasen – 909 91 535 – ninathorsen84@gmail.com
Trener: Marcell Bekkering – 919 18860 – marcel.bekkering@hotmail.com
Foreldrekontakt: Cecilie Wiese-Hansen – 480 96 347 – cwh@sevanmarine.com

Jenter 11 – 6. klasse (født 2006)
Trener: Guri Monserud-Sandberg – +47 48 99 21 54guri.monserud@durapart.no
Trener: Nikoline Monserud-Sandberg – guri.monserud@durapart.no

Jenter 13 – 8.klasse – (født 2004)
Trener: Øyvind Nilsen – 952 23 123 – onilsen1@getmail.no
Trener: Ole Kjell Brekkemoen – 482 10 955 – conanbrekkemoen@hotmail.com
Hjelpetrener: Per Ivar Pedersen – 975 87 108 – per.ivar.pedersen@gmail.com
Oppmann: Øyvind Nilsen – 952 23 123 – onilsen1@getmail.no
Foreldrekontakt: Helene Mauren Kristiansen – 911 89 987 – hmk@staerk.no

Gutter 13 – 8.klasse (født 2004)
Trener: Anne Lene Tønnessen – 976 21 400 – anne.lene.tonnessen@gmail.com
Trener: Bente Andersen – 911 96 982 – benand_77@hotmail.com
Trener: Andreas Vågsnes – 975 59 368 – andreas@vaagsnes.com
Oppmann: Rune Røilid – 971 15 858 – runeroilid@gmail.com

Jenter 14 – 9-klasse (født 2003)
Trener: Harald Johnsen – 951 41 456 – harald.johnsen@blockwatne.no
Trener: Veronica Skjævestad – 975 55 766 – fmavvsk@fylkesmannen.no
Foreldrekontakt: Ruth Stubberud – 934 03 278 – ruth_stubberud@hotmail.com

Jenter 15 – 10. klasse (født 2002)
Trener: Are Skindlo – 913 55 510 – are@skindlo.no
Trener: Fredrik Walderhaug – 407 31 095 – walderhaugfredrik@gmail.com
Oppmann: Lene Ramse – 952 11 221 – lr@achilles.no
Hjelpetrener: Bente Andersen – 911 96 782 – Benand_77@hotmail.com
Foreldrekontakt: Anne Liv Olsen – 901 71 712 – toolse7@online.no

Herrelag
Trener: Kristian Mouland – 414 93 761 – kristian.mouland@gmail.com
Oppmann: Christian B. Andersen
Oppmann: Thomas R. Jacobsen
Kampansvarlig: Atle Abrahamsen – 97165116 – atleabrahamsen@hotmail.com
Sportslig leder: Christian S. Hansen